Elektrik Bayiliği ve Satış Ortaklığı Veren Firmalar

Elektrik aboneliği satışı yaparak gelir elde edebileceğiniz Elektrik satış bayiliği veren firmalar aşağıda listelenmektedir.

 

Bisen Elektrik

Bisen Elektrik Satış A.Ş., elektrik enerjisi toptan satışı, ihracatı ve ithalatı yapmak üzere Türkiye elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun olarak 20.04.2011 tarihinde kurularak, serbest enerji piyasası koşullarında müşterilerine kaliteli ve rekabetçi hizmet sağlama anlayışıyla yola çıkmıştır. Bisen Elektrik Satış A.Ş. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı toptan satış lisansı ile Türkiye elektrik enerjisi piyasasında Serbest Tüketici konumundaki ticarethanelere, sanayi tesislerine ve meskenlere elektrik enerjisi satışı yapmaktadır.

Detay

 

RWE Elektrik

RWE ve TURCAS, enerji alanındaki uzmanlıklarını birleştirerek Denizli ilinin Honaz ilçesine bağlı Kaklık beldesinde 775 MW net kapasiteli bir doğalgaz kombine çevrim elektrik santrali kurdu. İşbirliğinin amacı, çevreyle dost ve güvenli bir elektrik santraliyle Denizli ve çevresinin uzun vadeli kalkınmasına önemli bir katkıda bulunmaktır.

Detay

 

Enerjisa Elektrik

Enerjisa 1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi olarak kurulmuştur. Elektrik zincirinin tüm aşamalarında değer yaratmayı hedefleyen entegre yapısı, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan üretim ve dağıtım yatırımları, rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen elektrik piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir. Nisan 2013 itibariyle, dünyanın en büyük özel elektrik ve doğal gaz şirketlerinden biri olan E.ON’un Enerjisa’ya %50 ortaklık süreci tamamlanmıştır.

Detay

 

İpragaz Elektrik

Güçlü satış kadrosu ve yaygın bayi ağıyla, 50 yılı aşkın süredir Türkiye'nin enerji ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten İpragaz, tecrübesiyle şimdi de elektrik sektörünü aydınlatmayı hedefliyor.

Detay

 

Aksa Elektrik

2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisansla piyasa düzenlemeleri dahilinde elektrik enerjisi ticareti yapmaya başlayan AKSA Elektrik, toptan satışın yanı sıra, tedarik ettiği elektriği serbest tüketicilere doğrudan da sunabilmektedir.

Detay

 

Zorlu Elektrik

Zorlu Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret A.Ş. (Zorlu Elektrik), elektrik enerjisinin yurt içinden ve serbest bölgelerden satın alınarak, yurt içinde toptan veya doğrudan satışı ya da yurt dışı ülkelere ihraç edilmesi amacıyla 2000 yılında kurulmuş bir Zorlu Enerji Grubu şirketidir. Şirket, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından verilen “Tedarik Lisansı” ile enerji sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir.

Detay

 

Elektra Elektrik

Elektra enerji yurtiçi ve yurtdışındaki enerji piyasalarını takip ederek, müşterilerinin elektrik tüketim profillerine en uygun elektrik teminini gerçekleştirmektedir. Uzman yönetici kadrosunun bilgi ve deneyimini müşterilerinin maliyetini minimize etmek için kullanır.

Detay

 

WATT Elektrik

WATT ENERJİ İndirimli Elektrik ve Doğalgaz Satışı bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. WATT ENERJİ İndirimli Elektrik ve Doğalgaz Satışı 2013 yılında kurulmuş.

Detay

 

2M Enerji

2M Enerji gelişen piyasa şartlarında, kendini sürekli yenileyerek, serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarikinde bulunmak üzere kurulmuş bir şirkettir.

Detay

 

Sepaş Enerji

Sepaş Enerji, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Şirketler Grubu ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’un oluşturduğu AkCez ortak girişimi bünyesinde hizmet vermektedir.

Detay

 

Cerean Elektrik

Cerean Enerji, Hüsnü Özyeğin’in kurucusu olduğu Fiba Holding şirketler grubuna bağlıdır. 2009 yılında aldığı Elektrik Toptan Satış ve Tedarik Lisansı ile bugün tüm Türkiye’de elektrik enerjisi üretimi ve serbest tüketicilere* ilk elden satışı faaliyetini yürütmektedir.

Detay

 

Akenerji Elektrik

Akenerji Türkiye’de otoprodüktör grubu statüsünde kurulan ilk elektrik üretim şirketidir. Türkiye enerji sektörünün en büyük oyuncularından biri olan Akenerji, sektördeki 25 yıllık deneyimi ile elektrik üretiminin yanı sıra, toptan enerji ticareti ve perakende elektrik satışı konularında da faaliyet gösteren entegre bir enerji şirketidir.

Detay

 

Sanko Elektrik

Sanko Holding 1997 yılında başladığı enerji yatırımları ile grup şirketlerinin ihtiyacı olan enerjiyi üreterek enerji sektörüne ilk adımlarını atmıştır. Sahip olduğu yenilenebilir enerji kaynaklarını 2006 yılında Sanko Enerji çatısı altında toplayan Sanko, gerçekleşen ve planlanan milyarlarca dolarlık enerji yatırımıyla Türkiye enerji piyasasının önemli yatırımcılarındandır.

Detay

 

Yaren Elektrik

2010 yılında hizmete başlayan, genç ve dinamik bir kuruluş olan Yaren Elektrik Toptan Satış; elektrik satış ve ticareti, risk yönetimi, ikili anlaşmalar ve operasyonel hizmet alanlarında çalışmaktadır.

Detay

 

Avem Elektrik

Avem Enerji, her alanda faaliyet gösteren serbest tüketicinin elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla tamamı yerli sermaye ile kurulmuştur. Şirketimiz elektrik enerjisini yeterli, sürekli, çevreye uyumlu ve düşük maliyetli olarak müşterilerimizin kullanımına sunmakta ve tüm faaliyetleri, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından denetlenmektedir.

Detay

 

Batı Enerji

Elektra enerji yurtiçi ve yurtdışındaki enerji piyasalarını takip ederek, müşterilerinin elektrik tüketim profillerine en uygun elektrik teminini gerçekleştirmektedir. Uzman yönetici kadrosunun bilgi ve deneyimini müşterilerinin maliyetini minimize etmek için kullanır.

Detay